24 Aralık 2013
#2190713

Limango.com.tr Bitmeyen Tedarik Aşaması!

Limango.com.tr ben hayatımda bu kadar yetersiz bir hizmet görmedim. Önce ayakkabı aldım. 17.12.2013 tarihinde 23 ünde kargolanacak dediler mail attılar sonra kontrol ettiğimde hala tedarik aşamasında görünüyor, aradım 15 dakika hatta bekledim, bu ne dedim işte bizim elimizde yokta 27 sinde kargolanacak dediler. İptal edin o zaman dedim iade yaptık diye mail attılar.


Şimdi soruyorum yok 3 iş gününde para hesabınıza geçer diyolar hatta cumartesi ye yani 28 inde elinize geçer diyolar yazık.

Emre Emre 71 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları