Limango.com.tr Benimle Dalga Geçildi!

Pinar Pinar08 Mayıs 2015 10:40

Bursa'da Zelal Tekstil olmadığından ürünü alabilmek için Limango.com.tr sitesinden alışveriş yaptım. Ancak çok beğenerek aldığım trençkotta maalesef ilk giymede tüylenmeler oldu. Üzülerek söylemek isterim kumaşında ki bu deformasyon beni şaşırttı. Kalitesine ve fiyatına güvenerek aldığım ürün beni üzdü.

Bahsettiğim site kısa süre önce kapandı ve artık ulaşabileceğim bir durumda değil. Bu sebeple müşteri memnuniyeti adına ne yapabileceğinizi öğrenmek için firma ile bağlantıya geçtim. İtalya'dan aldıkları bu kumaştaki sorunun farkında olduklarını ve İstanbul'a göndermemi istediler. 15 gün sonra yapılan açıklama ise 'Bu normaldir 'oldu. 200 TL'ye satılan üründe tüylenme normalmiş! Paramı istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Pinar 05 Temmuz 2015 14:27

Hala ödeme yapılmadı. Ürünü 3 ay önce limango ya gönderdim. Hala paramı alamadım. Gerekli yerlere basvuracağım.

profile-icon Pinar 15 Haziran 2015 14:48

Zelal tekstil ile görüştüm ve limango nun ödeme yapması gerektiğini söyledi. Hala paramı alamadım.

profile-icon Pinar 06 Haziran 2015 09:37

Limango iadenin kabul edildiğini söyledi telefonda. Ancak hala kredi kartıma iade yapılmadı. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

profile-icon Pinar 23 Mayıs 2015 17:46

11.05.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo ile ürünü limango'ya gönderdim ve hala geri dönüş olmadı. Ürün 20.04.2015 tarihinden beri iade sürecinde.

Limango.com.tr Logo Limango.com.tr 11 Mayıs 2015 13:54

Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine telefon ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .