08 Mayıs 2015
#3215936

Limango.com.tr Benimle Dalga Geçildi!

Bursa'da Zelal Tekstil olmadığından ürünü alabilmek için Limango.com.tr sitesinden alışveriş yaptım. Ancak çok beğenerek aldığım trençkotta maalesef ilk giymede tüylenmeler oldu. Üzülerek söylemek isterim kumaşında ki bu deformasyon beni şaşırttı. Kalitesine ve fiyatına güvenerek aldığım ürün beni üzdü.


Bahsettiğim site kısa süre önce kapandı ve artık ulaşabileceğim bir durumda değil. Bu sebeple müşteri memnuniyeti adına ne yapabileceğinizi öğrenmek için firma ile bağlantıya geçtim. İtalya'dan aldıkları bu kumaştaki sorunun farkında olduklarını ve İstanbul'a göndermemi istediler. 15 gün sonra yapılan açıklama ise 'Bu normaldir 'oldu. 200 TL'ye satılan üründe tüylenme normalmiş! Paramı istiyorum.

Pinar Pinar 1.950 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Pinar05 Temmuz 2015

  Hala ödeme yapılmadı. Ürünü 3 ay önce limango ya gönderdim. Hala paramı alamadım. Gerekli yerlere basvuracağım.

 • Pinar15 Haziran 2015

  Zelal tekstil ile görüştüm ve limango nun ödeme yapması gerektiğini söyledi. Hala paramı alamadım.

 • Pinar06 Haziran 2015

  Limango iadenin kabul edildiğini söyledi telefonda. Ancak hala kredi kartıma iade yapılmadı. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

 • Pinar23 Mayıs 2015

  11.05.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo ile ürünü limango'ya gönderdim ve hala geri dönüş olmadı. Ürün 20.04.2015 tarihinden beri iade sürecinde.

 • Limango.com.tr Temsilcisi11 Mayıs 2015

  Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine telefon ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları