22 Mart 2013 #1700482

Limango.com.tr Alışverişin İmkansız Olduğu Site!

Bana gönderdiğiniz ürünün adres yetersizliğinden dolayı teslim edilmediğine dair sizinle görüştük. Adresimi doğru şekilde aldınız. Bana adresin kargo şirketine iletileceğini söylediniz. Ancak hala ürün bana ulaşmadı. Kargo şirketi ile görüştüm. Bana onlara yalnızca ürünün şubede bekletilmesinin iletildiği söylendi.


Ben gidip alacaksam kargo parasını neden verdiğimi söyler misiniz? Yaklaşık 1 haftadır çözüm bekliyorum ancak buna yatkın olmadığınızı ben ve çevremdekiler anladı. Bu nasıl bir kurumsallıktır anlam veremedim. Ben o kargo parasını verdiysem adresime iletilmesi için verdim. Elime ürünü ulaştırmanızı ve sonrasında üyeliğimi derhal iptal etmenizi istiyorum!

Büşra 108 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi22 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön