01 Mayıs 2013 #1773784

Limango.com.tr Aldığım Ürün Deforme Oldu!

Limango AŞ internet sitesinden aralık ayında satın aldığım Timberland marka bot 10 kere giydikten sonra yanlarda açılma yapmaya başladı. 10 mart 2013 tarihinde garanti dahilinde kendilerine bildirdim ve kargo ile yolladım. 15 Mart 2013 tarihinde tedarikçi firmaya gönderileceği söylendi ve tamir dahi edilmeden 40 gün içerisinde geri yollandı.


Tedarikçi firmanın açıklaması bu ürün üç farklı testten geçiyormuş ve bu olmamalıymış. Ben bu işten hiçbir şey anlamadım olan 269 TL parama oldu.

Ali 61 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Temmuz 2013

    Timberland marka ayakkabım 2 ay önce geldi iş yerimde dolapta duruyor gelince baktım kenarlarına yapıştırıcı sürüp yollamışlar sizin 10 kuruşa yaptırdığınız tamiri ben hayli hayli yaptırırım boş yere verilen para aklı olan gider mağazadan alır. Yine de ilgilendikleri için limango çalışanlarına teşekkürler. Yönetici kişilere ve tedarikçi firmaya da hakkımı helal etmediğimi belirtmek isterim.

  • Ali03 Mayıs 2013

    Şikayetvar.com a teşekkür ederim. Sonuç değişmeyecek biliyorum ancak kargo ücretini Limango karşılayacak ve tekrar hararetli bir konuşmadan sonra kargolamam söylendi botları. Sıkıntı çoğunlukla tedarikçi firmada onunda burada bilgilerini paylaşıp şikayette bulunucam ancak Limango firması da bu firmayı seçerek bize sıkıntı yaşatmadaki paya ortak olmuştur. Gelişmelerden bahsedicem umarım burada fakat süreç değişmeyecek eminim.

  • Limango.com.tr Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön