27 Şubat 2013 #1657176

Limango.com.tr Aldığım Ürün Bozuk!

Bir dönem Limango dan aktif alışveriş yapanım,ancak aldığım ürünler ve ardı gelmeyen sorunlar sebebiyle artık internet adresine Limango yazmaya bile çekiniyorum. aldığım kamerayı hiç kullanmadım ve kamera açılmıyor. Çok para vermemiş olsaydım çoktan çöpe atmıştım çünkü bir çözüm bulamadım.


Ancak pahalı olması sebebiyle kıyamadım ürünü atmaya. Makinenin belkide çok önemli bi sorunu yok belkide şarjı bitti vs. . bunun gbi basit bir sorunu var ancak uzun zamandır yetkili birisine ulaşamadım ve bir muhatap ile karşılaşamadım. Faturamı isterler benden iyide faturayı saklamıyoruz ki. Limango dan bir defa alışveriş yapan birisi değilim ki ben.

Neslihan 105 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön