19 Şubat 2013 #1637520

Limango.com.tr Aldığım Ayakkabının iki Ayağı da Sağ Ayak!

Bugün gelen limangodan aldığım ürün siyah bir ayakkabıydı. Ayakkabının ikisininde sağ ayak olduğunu görünce şok oldum. Çok beğenerek ve isteyerek aldığım bir ayakkabıydı. Bu şekilde olan bir yanlışı kabul etmiyorum. Çünkü limango bu zamana kadar içim rahat olarak alışveriş yaptığım bir internet sitesiydi. Ama bugünden sonraki fikirlerim tamamen değişti.


Numarasının yada renginin farklı olmasını bir nebze anlıyorum ama her ikisininde aynı ayak olması gerçekten çok şaşırtıcı ve kabul edilemez bir yanlış. Müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi düşünerek bu mesajıma cevap vereceğinizi düşünüyorum. Ayrıca para iadesi değil ürünün değişimini istiyorum.

Zeliha 134 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön