24 Eylül 2013

Limango.com.tr 4 Aydır Para İademi Gerçekleştirmedi!

Sikayetvar.com'a 3 kez aynı konu hakkında şikayetimi bildiriyorum. 27.05.13'te -ne yazık ki- yapmış olduğum 3142029 no'lu alışverişimin iadesini, benden kaynaklanan herhangi bir sorun olmamasına rağmen iade tutarını hala göndermemekteler.


İade işleminin yarısını gerçekleştirip yarısını yapmayan ve 5 aydır iade işlemi sorunun bankadan kaynakladığını söyleyerek beni oyalayan Limango.com.tr'nin ticari ahlakını yitirmiş bir kurum olarak göründüğünü belirtmek istiyorum.


Ürün iademin tamamlanmasını belirtmek için defalarca aramama rağmen müşteri hizmetleri hiç bir şekilde ulaşamamakta cabası. Sorumun çözülüp, hesabımın kapatılmasını ivedilikle talep ediyorum.

İlgin 58 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön