28 Ağustos 2013 #1981308

Limango.com.tr 2 Hafta Geçmesine Rağmen Siparişimi Göndermedi!

15.08.2013 Tarihinde 3328880 numaralı siparişim 19.08.2013 Tarihinde biten kampanyada
1 hafta içeresinde elimde olması gereken ürünler halen tarafıma ulaşmamıştır. 26.08.2013 ve 28.08.2013 Müşteri hizmetlerini aramam neticesinde, ürünlerinin tedarikinde gecikme yaşandığını hatta ürünlerin tedarikinin önümüzdeki hafta belki gerçekleşebileceğini belirttiler.


Para tahsilatını hemen yapılıp birçok insanın parasını kullanıyorlar. Yapılan tamamen yanıltmacadır. Yaklaşık olarak 1 ay içerisinde ürün mü gönderilir? Hayzek Firması ürün temin edemiyorsa neden Limango.com.tr firması bu ürünlerin satışını yayınlıyor. Konu ile ilgili ivedi net bir cevap tarafıma verilmesini talep ediyorum.

Züleyha 148 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön