20 Mart 2013 #1696208

Limango.com.tr 10 Gündür Ürün Bekliyorum!

Limango dan yaptığım alışverişe bin pişmanım!Kampanyanın bitmesine rağmen 10 gündür aldığım ürünlerin gönderilmesini bekliyorum daha depo aşamasında bile değil böyle yavaş bir site daha görmedim!!!! Paramızla rezil olmak böyle bir şey olsa gerek!

Nazlı 90 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı23 Mart 2013

    Limangodan yaptıgım alışverişe bin pişmanım!! 13 gün oldu kampanyanın bitmesine ragmen hala depo aşamasında bile değil. Yazık insanlar bu kadarda aptal yerine koyulmamalı!! Bir daha asla bu siteyi tercih etmem şipariş iptalimi istiyorum acilen!!

  • Limango.com.tr Temsilcisi20 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine telefonda ulaşılamaması nedeni ile e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön