01 Kasım 2013

Limango.com.tr Yanlış Ürün Gönderdi!

Neredeyse 3 hafta olacak hala sipariş ettiğim üründen haber yok, yanlış ürün göndermişler ve iade ettim fakat benim üründen haber yok 3 kez yazdım klasik kopyala yapıştır cevaplar veriyorlar.

Limango.com.tr çok ilgisiz bir site. Kim bilir kaç kişiye yanlış ürün gönderildi, 3 liralık çerezlik bana esas siparişim gelmediği için 10 liraya mal oldu ve şimdi bir hafta geçti deyip diğer ürünleri iade de almayacaklar.

Yakup 45 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön