Limango.com.tr Uzun Süre Paramı Elinde Tuttu Siparişimi Göndermedi!

Zafer K. |

Geçtiğimiz ay Limango.com adlı e-ticaret sitesinden ayakkabı sipariş ettim. Aradan bir aydan fazla zaman geçti, ancak şirket siparişimi kargoya teslim etmedi. Şirket bu arada benim kartımdan ayakkabının parasını bloke edip elinde tuttu. Dolayısıyla ben ne o parayı kullanıp başka bir yerden ayakkabı alabildim, ne de sipariş ettiğim ayakkabıya ulaşabildim.

Aradan bir hayli zaman geçtikten sonra, şirket ayakkabıyı gönderemeyeceğini söyledi ve bloke ettiği parayı rica minnet kredi kartıma iade etti. Şimdi soruyorum, bu mu kurumsal ciddiyet? Bu mu müşteri memnuniyeti? Benim mağduriyetimi kim giderecek?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer K.
  04 Temmuz
  16:04

  Ama ben de bu işin peşini bırakmayacağım.

 • Zafer K.
  04 Temmuz
  16:03

  Limango'nun müşterilerin yaşadığı sorunlarla ilgili tutumu, özür dileyip saygılarını sunmaktan öteye gitmiyor; şikayetle ilgili tutumu ise, "konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir"le sınırlı. Kimse bundan daha fazlasını beklemesin.

 • 01 Temmuz
  11:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu