01 Temmuz 2013

Limango.com.tr Uzun Süre Paramı Elinde Tuttu Siparişimi Göndermedi!

Geçtiğimiz ay Limango.com adlı e-ticaret sitesinden ayakkabı sipariş ettim. Aradan bir aydan fazla zaman geçti, ancak şirket siparişimi kargoya teslim etmedi. Şirket bu arada benim kartımdan ayakkabının parasını bloke edip elinde tuttu. Dolayısıyla ben ne o parayı kullanıp başka bir yerden ayakkabı alabildim, ne de sipariş ettiğim ayakkabıya ulaşabildim.

Aradan bir hayli zaman geçtikten sonra, şirket ayakkabıyı gönderemeyeceğini söyledi ve bloke ettiği parayı rica minnet kredi kartıma iade etti. Şimdi soruyorum, bu mu kurumsal ciddiyet? Bu mu müşteri memnuniyeti? Benim mağduriyetimi kim giderecek?

Zafer 59 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 04 Temmuz 2013

    Ama ben de bu işin peşini bırakmayacağım.

  • Zafer 04 Temmuz 2013

    Limango'nun müşterilerin yaşadığı sorunlarla ilgili tutumu, özür dileyip saygılarını sunmaktan öteye gitmiyor; şikayetle ilgili tutumu ise, "konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir"le sınırlı. Kimse bundan daha fazlasını beklemesin.

  • Limango.com.tr Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön