20 Eylül 2013

Limango.com.tr Ürünümü Göndermiyor!

Limango.com.tr'den 06.09.2013 tarihinde ürün aldım. Kampanya biteli 11 gün oldu ve hala ürünüm kargolama aşamasında. Tam 1,5 saattir telefonda bekliyorum. Çağrı merkezi sanırım Telekom'la ortak çalışıyor ki açılmıyor.

Vipdükkan gibi iflas mı ettiler ki bir muhatap bulamıyorum? En kısa zamanda ürünümün gönderilmesini istiyorum. Mailler attım alakasız cevap geldi. Limango.com.tr bunu hep yapıyor. Ürünleri çok geç gönderiyor. Çok ciddiyetsiz bir site. Birileri artık ürünüm ile ilgilense de gönderseler.

Sibel 122 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön