11 Eylül 2013

Limango.com.tr Ürünüm Teslim Edilmedi!

22. 08. 2013'te verdiğim siparişim hala tedarik aşamasındaymış. Acaba biz bu şirkete parasını bu kadar geç ödesek acaba nasıl karşılardı bu durumu. Ayrıca sipariş verdiğim ürünü Ankara Forum Beymen'de buradaki fiyatın aynısı olarak satışını gördüm.

Siz değerli Limango.com yöneticileri eğer tedarik edemediyseniz dediğim yerden alıp bana ve diğer müşterilerinize yollayabilirsiniz, sizin yaptığınız ayıp, neredeyse 1 ay olacak bir daha sizden alışveriş yapmam, hemen üyeliğimi iptal edeceğim.

İbrahim 73 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön