21 Eylül 2013

Limango.com.tr Ürün Tedarik Edilemedi!

Sipariş numarası : 338**** olan U. S. Polo kampanyasıyla aldığım Sweatshirt üm 15. 09. 2013'te sevkiyata başlanacağı yazmasına rağmen hala tedarik bile edilememiş. Aynı gün Limango.com.tr'nin sektördeki diğer 2 rakibinden de alışveriş yaptım, kendileri 19'unda teslimat yapacaklarını söyledikleri ürünleri erken bile yolladılar. Rakipleri bu kadar başarılıyken limango.com.tr'nin bu umarsız tutumu hiç hoş değil. Bu şikayetin altına da diğer şikayetlere yaptıkları gibi standart cevap yazacaklar biliyorum.

Ece 387 Okunma

Cevaplar

  • Ece 27 Eylül 2013

    geçen hafta yazmış olduğum şikayetten sonra, ürün çarşamba günü tedarik edildi dün kargo aşamasına geldi ve bugün elime ulaştı.3 günde halledilebilecek bir iş için insanları bu kadar kızdırmak gerekmiyor bence. neyse ben vaatedilen tarihten 12 gün sonra ürünümü teslim alabildim, ancak üyeliğimi kapatacağım size de tavsiye ederim.

  • Ece 22 Eylül 2013

    ne mailime bilgilendirmeniz geldi, ne de verdiğiniz mail adresine attığım maile cevap geldi. otomatik mesajla müşteri memnuniyeti sağlanmaz. ben diyeceğimi dedim bir haftadır tedarik edilemeyen bu ürünü bu haftaiçi elimde görmek istiyorum yoksa haklı olarak tüketici haklarındaki hakkımı arayışıma sizden aynı konuda şikayetçi olan bir sürü insanla devam edeceğim.

  • Limango.com.tr Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön