07 Şubat 2014

Limango.com.tr Ürün Fiyatında Yanıltıyor.

Limango.com.tr'ye ait MİSS / OXİDE Ayakkabı markasında seçmiş olduğum ayakkabılar tam alma aşamasındayken bir anda sistemden düşüp, sonra müşteri hizmetlerinden bilgi alarak tekrar girdiğimizde fiyatların 2 ye katladığını gördüm.

Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldığımda, fiyatların yanlış yazıldığını ve güncelleme yapıldığı tarafıma söylendi. Bunun tüketici haklarına uygun olmadığını düşünüyorum. Bu marketlerde de bilinen bir kural olup, etiketleme yanlış yapılsa bile etiket üzerindeki fiyat esas alınır.

Saniye 108 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi07 Şubat 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön