06 Şubat 2014

Limango.com.tr Ürün Değişimi İçin Beklemekteyiz

21.09.2013 tarihinde 3409187 sipariş numarası ile aldığımız ürünler içerisinde 5273356 numaralı gönderi olan Nuk çıtçıt tırnak makası bir süre sonra paslanmış ve firma ile iletişime geçtiğimizde göndermeleri söylenmiş ve tarafımızca geri gönderilmiştir. 03.01.2014 tarihinde ürününü değişimi yada tamiri için yetkili firmaya gönderildiği ve 20 iş günü içinde sorunun çözüleceği yazan bir e-posta gelmiştir ama o günden sonra herhangi bir dönüş yada işlem yapılamamıştır.

03.02.2014 tarihinde Limango'yu arayıp sorunu söyledim ve bana en kısa sürede döneceklerini bildirdiler ancak hala geri dönüş yapılmadı. Gerekeni yapmalarını istiyorum.

Mustafa 114 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi06 Şubat 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön