12 Şubat 2014

Limango.com.tr Ürün 15 Gündür Tedarik Edilemiyor.

28.01.2014 tarihinde arkadaşımın doğum günü için aldığım hediyeyi şimdi kontrol ettim hala ''tedarik aşamasında'' yazmaktadır. 2 kere ne zaman gelecek diye siteye yazdım. Otomatik cevap gönderiyorlar sanırım.

Arkadaşım tedarik edemeyeceğin ürünü niye satıyorsun?. E paramı da aldın. Arkadaşın doğum günü geçti, rezil oldum. İstemiyorum paramı iade edin diyorum ona da yanaşmıyorlar. Yeter ya. Şu iş sonuçlansın ilk iş üyeliğimi sileceğim. Gerçi şikayetlere bakarsak bu sorunu yaşayan tek ben değilim. Sanırım hayali ürün satmaktalar.

Özlem 84 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön