Limango.com.tr Ulaşmak İmkansız!

Hakan Ö. |

Günlerdir müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum 3 ay önce aldığım ayakkabım (Newbalance) yırtıldı. Bilgi almak için arıyorum garantisi dolmadan ulaşamayacağım galiba.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  19 Ekim
  16:55

  Normalde new balancdan aldıgımda degişimi yapılan ürün limangodan aldıgım için degiştirilmedi geri gönderildi anlaşılan limangodan alışveriş yapılmaz adam gbi kontrel etmeden bana 3 ay giydigim ürün ayakkabının sacma biyerinde sunideri kullandıkları için deforme oldu ve ben suçlu çıktım limango zihniyetine göre sizden ürün alanda suç arkasında duramadıgınız gibi a4 kağıda sadece talebiniz kabul olmamıştır yazabilmişsiniz okuyan arkadaşlar 20 milyon fazla verin limangodan newbalance fln almayın .bu imkanı veren; sikayetvar.com teşekkür ederim.

 • 26 Eylül
  13:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu