11 Kasım 2013

Limango.com.tr Teslimat Süreci ve Eksikliği!

2 kasım'da dağıtıma çıkması gereken ürünler elime bugün 11 kasım itibariyle ulaştı. Ona rağmen ürünler eksik geldi. Müşteri hizmetleri telefonlarına hiç bir zaman ulaşamadım kimse telefona bakmıyor.

Sadece facebook'taki gruptan hep sabit ve aynı cevaplar veriyorlar. Tedarik edemeyeceği ürünü satışa çıkarmakta değişik bir olay. Bir daha alışveriş yapmayacağım. Facebook sayfası şikayetle dolu olmasına rağmen hala bir özen göremiyorum.

Tansu 79 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön