04 Ocak 2014

Limango.com.tr Telefonum Kayıp!

15.12.2013 tarihinde limangodan 629 liraya cep telefonu aldım. Ürün elime 21.12.2013 tarihinde geçti. Ürünü tekrar 23.12.2013 tarihinde iade ettim. Ürün 25.12.2013 tarihinde H** K** tarafından teslim alındı gözüküyor. Ürün tesliminden bu mesajı yazdığım güne kadar 11 gündür limango'da ama bana ne para iadesi yapıldı nede süreçle ilgili bilgi verildi.

Telefonum nerede Limango çok merak ediyorum. Lütfen konuşan bir insanla muhatap olayım telefonlarını açmıyorlar. Telefonda yok bilgide.

Faruk 332 Okunma

Cevaplar

  • Faruk07 Ocak 2014

    Hep aynı hep aynı çözüme yönelik hiç bir adım yok.

  • Faruk05 Ocak 2014

    Tekrar söylüyorum şikayetten sonra tarafıma limango dan dönen olmadı kiğmseyle konuşmadım telefonum halşa yok sitede de hiç bir gelişme yok.

  • Limango.com.tr Temsilcisi04 Ocak 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön