22 Mart 2013

Limango.com.tr Tedarik Sorunu!

04. 03. 2013 tarihinde Limango. com. tr sitesinden online alışveriş yaptım ve kampanya süresi 06. 03. 2013 te bitiyordu. Tam 16 gündür ürün bir türlü tedarik edilemiyor, siparişimden yaklaşık 10 gün sonra gelen ilk mailde tedarikçi firmada ürün olmadığı bildirildi Limango gibi bir firmanın stoklara göre online satış gerçekleştirmesi gerekmiyor mu ?

Tedarik edemeyeceği bir ürünün satışını yapmak ticari değerlere uyar mı sormak isterim. Bugün limango sitesine baktığımda siparişimin iptal edildiğini gördüm ancak bununla ilgili tarafıma hiçbir bilgi verilmedi kendi kendilerine siparşimi iptal etmişler ve kredi kartıma da ücreti yatırılmamış, insanları bu şekilde mağdur etmeye hakkınız yok.

Aylin 99 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi22 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön