15 Ocak 2015

Limango.com.tr Tedarik Edilemiyormuş.

Gördüğüm kadarıyla şikayetler hep tedarik edilemediği için. Bugüne kadar internet üzerinden kullanmadığım alışveriş sitesi kalmadı neredeyse. Böyle durumu ilk kez limango'da gördüm. Ne demek tedarik edilemiyor? Demek ki tok satıcısınız müşteriye ihtiyacınız yok. Ben de üyelik iptalini istiyorum. Bir daha kimseye sizi tavsiye etmiyorum. Kalite sıfır Limango.

Sizin yüzünüzden tüm planlarım aksadı. Hesaplarım da öyle. Mecbur değiliz bu rezilliği çekmeye. Herkese yolladığınız o klişeleşmiş mesajlarınızdan da göndermeyiniz! 25.12.2014 ten 15.01.2015e kadar oyaladınız da oyaladınız. Ne yapıp edip ürün teslimi yapmanız gerekirdi. 10 TL'lik hediye çeki de benden size hediye olsun!

Ayşe 1.398 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 16 Ocak 2015

    Sayın ayşe merve Aydın, konu ile ilgili olarak iletişlim bilgilerinizden sizlere ulaşamadık güncel irtibat bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. yazdıkları mesaja bakın. yav kurban olayım etmeyin eylemeyin. ben o ayakkabıyı istiyorum. vermiyor musunuz? hediye çekinizin fiyatını artırın. süresini uzatın. biz mi söyleyeceğiz.

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Ocak 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön