09 Nisan 2014

Limango.com.tr Tadilat Süreci

Limango' ya 07/03/2014 tarihinde göndermiş olduğum hatalı ürün için, 11/03/2014 tarihinde Limango' dan bilgilendirme maili gelmiş olup, tamir süresinin 30 gün (20 iş günü) olduğu belirtilmiştir. Fakat bu gün itibari ile bu sürenin geçildiği görülmekle birlikte, 2 tane müşteri temsilcisine bunu izah edemedim. Bana sürenin henüz dolmadığını beyan ettiler. Bu haksızlığın bir an önce giderilerek tarafıma, ilgili ürünün ücretinin iade edilmesini talep etmekteyim.

Fatih 81 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Nisan 2014

    İlgili şikayetim malesef çözüme kavuşmamıştır. Benıim de defalarca Limango' yu aramama rağmen sonuç çıkmaması üzerine Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum.

  • Limango.com.tr Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön