09 Nisan 2014

Limango.com.tr Tadilat Süreci

Limango' ya 07/03/2014 tarihinde göndermiş olduğum hatalı ürün için, 11/03/2014 tarihinde Limango' dan bilgilendirme maili gelmiş olup, tamir süresinin 30 gün (20 iş günü) olduğu belirtilmiştir. Fakat bu gün itibari ile bu sürenin geçildiği görülmekle birlikte, 2 tane müşteri temsilcisine bunu izah edemedim. Bana sürenin henüz dolmadığını beyan ettiler. Bu haksızlığın bir an önce giderilerek tarafıma, ilgili ürünün ücretinin iade edilmesini talep etmekteyim.

Fatih A. 80 Okunma

Cevaplar

  • Fatih A.17 Nisan 2014

    İlgili şikayetim malesef çözüme kavuşmamıştır. Benıim de defalarca Limango' yu aramama rağmen sonuç çıkmaması üzerine Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum.

  • Limango.com.tr Müşteri Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön