26 Kasım 2013

Limango.com.tr Sorunlu Kargo!

Limango.com.tr'den aldığım ürün belirtilen süreden çok geç geldi ve ürün takipten kargoyu takip ettiğimde alakasız şehirlere gittiğini gördüm müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım.

Ürün elime geçince iade etmek için kargoya gidiyorum orada yine ayrı bir sorunla karşılaşıyorum müşteri hizmetlerini yeniden arıyorum cevap veren yok. Diğer alışveriş sitelerinde kolayca hallettiğim şey burada merasim haline geldi. Çalışanları çok ilgisiz ve iş bilmez. Bir daha Limango'dan alışveriş yapmak mı asla!

Ayşenur 57 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön