12 Eylül 2013

Limango.com.tr Siparişler Zamanında Gönderilmiyor!

03. 08. 2013 tarihinde Limango.com sitesinden yapmış olduğum 4 parça malzemenin 2 sı zamanında elime geçmiş olup diğer 2 tanesi ise 06. 09. 2013 tarihinde elime ulaşmıştır.
04. 09. 2013 tarihinde yapmış olduğum başka bir alışverişim ise halen tedarik edilemedi.

Sayın Limango.com yöneticileri 2011 senesinden itibaren sitenizden alışveriş yapmaktaydım ve son zamanlara kadar herhangi bir şikayetim yoktu ama artık bu işi elinize yüzünüze bulaştırmaya başladınız, ürünler zamanında gönderemiyor yada tedarik edilemiyor. Bundan sonra sitenizden kesinlikle alışveriş yapmayacağım.

Engin 70 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön