Limango.com.tr Siparişin Temini ve Teslimatı!

Nagihan K. |

Ürünleri bir teslim alabilsem tekrarı olmayacak zaten. Gayet güzel teslimat tarihi yazmışlar. Online takip için tuhaf bir sistem oluşturulmuş. Aynı siparişte en son tedarik edilen ürün giydim eskidi bile, ancak diğer ürünlerin tamamı paketleme aşamasında görünüyor 6-7 gündür. Sanırım kuş konduracaklar paketlere, ya da inci çıkacak içinden.

Tuhaf bir poşet ve kutu ile gönderecekler alt tarafı. Ardından online soruyorum hala neden paketleme aşamasında diye. Gayet ilgisiz bir sistemin parçası olan otomatik mail gönderiliyor, kargonuz en kısa sürede gönderilecek. Bugünde durup dururken bir mail; iptal talebiniz gerçekleşti.Öyle bir talebim olmadı. Siparişin altından kalkamayınca iptal süsü. .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nagihan K.
  01 Temmuz
  09:53

  ben şahsım adına dersimi aldım. şu siparişin akıbeti bir belli olsun üyelikten çıkıcam. değil ürün almak reklam almak bile istemiyorum

 • Nagihan K.
  01 Temmuz
  09:51

  sizinle defalarca hem mail ortamında hem de telefonda çağrı merkezinizde iletişime geçmeme rağmen hala bir çözüm üretemediniz. vermiş olduğum siparişin ödemesi tarafınızca alınmıştır ancak hala ve hala gönderilen bir ürün yok. 1 hafta sonra verdiğim siparişi kargoya vermişsiniz ancak diğer ürünlerimin akıbeti hala belli değil. tarafıma yapılan bir otomatik maillerini ( ürünleriniz en kısa sürede kargoya verielcek) dışında bir açıklama yok. en son geçen hafta cağrı merkezinizle görüştüğümde kargonun bugün elimde olacağını iletmişti. ancak hala beceremediğiniz paketlenme aşamasında. alt tarafı kutu içerisinde poşetle gönderiyosunuz. neyin paketlemesi anlamadım. siparişin taahğt edilen teslim tarihini tekrar hatırlatmak isterim.17.06.2013. buyrun çözün.

 • 27 Haziran
  12:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu