10 Nisan 2014

Limango.com.tr Siparişimi Tedarik Edip Gönderemedi.

Yıllardır internetten alışveriş yaparım ilk defa başıma böyle bir olay geldi. 24.03.14'de Limango.com.tr'den ayakkabı siparişi verdim, halen tedarik edilmedi tedarik aşamasında diyor. İkinci fiyasko ise daha kötü 27.03.14 tarihinde 2 adet tişört siparişi verdim Limango.com.tr'ye 09.04.14 tarihinde mail geldi.

Ürününüzün biri tedarik edildi diğeri tedarik edilemedi diye. Kargo parası tişörtün yüzde 20'sini tutuyor. Ben tek ürün için kargo parası ödemiş bulundum beni 2 haftadır mağdur ettiler. 10 TL hediye çeki yollamışlar ürün alırsam bana 10 TL indirim yapacaklar mı. Ben bırakın bir daha sizden alışveriş yapmayı selam vermem. İnşallah ayakkabı içinde aynı satırları yazmam.

Serkan 85 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön