19 Eylül 2013

Limango.com.tr Siparişimi Hala Göndermedi!

Limango.com.tr'den 9 eylülde ürün satın aldım fakat bu ürün aldığım zaman değil, ürünün kampanyası bittikten bir hafta içinde kargolanacağı yazıyordu.

10 eylülde kampanya süresi tamamen bitti fakat bugün 8 gün geçmesine rağmen hala ürünüm bana ulaşmadı. Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir? Her baktığımda ürünüm tedarik aşamasındadır yazıyor.

Şimdi cevap olarak şuradan ulaşabilirsiniz numaramız bu e-mail adresimiz bu demeyin! Telefon numaranızı 3 kez aradım ve hep meşguldü. 2 kere mail attım konu dışında bilgi edinemeyeceğim bir cevap aldım.

Prosedüre uygun otomatik mail cevaplayıcılarla değil, müşteri temsilcileriyle görüşmek istiyorum.
Saygısızlığında bu kadarı olmaz herhalde?

Atalay 37 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön