06 Kasım 2013

Limango.com.tr Siparişimi Göndermedi!

23/10/2013 tarihinde vermiş olduğum siparişim 02/11/2013 tarihinde kargolanıcak diye bilgilendirme yapıldı. 04/11/2013 tarihinde siparişimi kontrol ettiğimde hala tedarik aşamasında olduğunu görmekteyim. Bir sipariş için 1 ay bekleyeceksek yapmış olduğumuz alışverişin hiçbir anlamı manası yoktur.

Ücret benden peşin alınıyorsa bu kadar süre içinde siparişimi görmek en doğal hakkımdır. Limango.com.tr 'nin aksaklıkları kendini bağlar tüketiciyi mağdur etme hakkı yoktur. Firma ile yapmış olduğum görüşmede ne zaman gönderileceği hakkında bilgisi olmadıklarını söylediler. Bu site üzerinden yapmış olduğum ilk ve son alışveriştir. Sipariş numaram da 348**0.

Seçkin 94 Okunma

Cevaplar

 • Seçkin08 Kasım 2013

  Mail ile dönüş yaptılar tedarik edemedikleri için siparişi mi iptal ettiler. 16 gün bekle sonra siparis iptal olsun 7 gün de para iadesi bekle. Komedi ya nerden bulaştım bunlara. Stoklarının üzerinde satış yapıyorlar müşteriden parayı tahsil edip olmayan ürünü gönderemiyorlar. Yazıklar olsun.

 • Limango.com.tr Temsilcisi08 Kasım 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

 • Seçkin06 Kasım 2013

  Verilen cevap

 • Limango.com.tr Temsilcisi06 Kasım 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön