19 Ağustos 2013

Limango.com.tr Siparişim Hala Gönderilmedi!

Limango.com.tr'dEn bir ayakkabı aldım. Kampanya süresi doldu ve aradan 6 gün geçti ama ürün hala kargoya dahi verilmedi. Bu ürünün benim elime ulaşması benim tahminim 2 hafta sürecektir. Birde ürün 80 lira kargo 6 lira ama adamlar birde 4 fark aldılar. Ürün oldu 90 lira zaten ürün dışarıda 100 TL. Keşke almasaydım.

Ali 82 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Ağustos 2013

    Limang benim için bitmiştir artık ağızınızda kuş tutsanız birşey almam sizden 10 gündür ürün hala kargoya dahi verilmedi ürün benim elime 1 ayda geçicek tahminim birde fark alıyorsunuz bir an önce şu ürünümü alıp sizle iletişimi bırakıcam.

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme sağlanmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön