12 Mart 2013

Limango.com.tr Siparişim Hala Gelmedi!

İlgili firmadan 28.02.2013 tarihinde 2818125 sipariş numaralı alışverişi yaptım. 04.03.2013 tarihinde kampanyası biten ve en geç bir hafta içerisinde teslim edileceğine dair bilgilendirmeye rağmen ürün hala elime geçmiş değil.

Mehmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 12 Mart 2013

    sevkiyatından dolayı elimizde olmayan nedenlerden dolayı bir gecikme yaşanmaktadır diye mail atıyorsunuz. o zaman ilk önce anlıştığınız firmayla tedarik konusunda anlaşma yaparsınız daha sonra sitenizde kampanyayı başlatırsınız. müşterinin burada mağdur olmak gibi bir zorunluluğu yoktur ve bir de parasını peşin alıyorsunuz.

  • Limango.com.tr Temsilcisi12 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön