22 Nisan 2013

Limango.com.tr Siparişim Gönderilmedi!

Limangoya ayakkabı siparişi verdim teslimat süresi günlerce geçmesine rağmen gönderilmedi en son yazdıkları maille '' Vermiş olduğunuz ......... numaralı siparişinizdeki ürünlerin bir kısmını tedarikçimizden kaynaklanan bir nedenden dolayı gönderememekteyiz.'' siparişi iptal ettiklerini yazmışlar.

Mademki ürünleri tedarik edemiyorsunuz neden günlerce müşterilerinizi bekletiyorsunuz kardeşim. Daha önce de yine aynı şekilde vermiş olduğum bir siparişim aynı nedenden dolayı iptal edildi ve gönderilmedi.Bir Daha Limango mu ASLA.

Yücel 39 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi22 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön