16 Nisan 2013

Limango.com.tr Siparişim 11 Gün Oldu Gelmedi!

Limango'dan yaklaşık 11 gün önce bir ürün aldım. "Ürünlerin sevkiyatı kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içerisinde yapılacaktır." diye bir koşulu var firmanın. Kampanya biteli 10 gün oldu, sipariş statüm hala "Sipariş aşamasında" olarak görünüyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda "Tedarikçi firma kaynaklı olduğunu" söyleyerek, 4 gün sonra bilgi verebileceklerini, siparişin ne zaman teslim edileceğini de bilmediklerini söylediler. Hangi yasal hak ve hukuka dayalı olarak yukarıdaki ibareyi ("Ürünlerin sevkiyatı kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içerisinde yapılacaktır") kullanıyor bu firma. Diğer rakiplerine göre kesinlikle hizmet kalitesinin vasat olduğunu söyleyebilirim.

Murat 90 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön