31 Aralık 2013

Limango.com.tr Siparişim 1 Ayı Geçmesine Rağmen Hala Tedarik Aşamasında!

11.12.2013 tarihinde Limango.com.tr dan Mothercare marka çocuk ürünleri aldım. İlk aldığımda 19.12 de teslimatı yapılacağı belirtilmişti. Ancak bugün ayın 27 si olmasına rağmen İnternet sitesinde hala tedarik aşamasında yazmaktadır. şirkete 3 kere şikayet maili attım ve her seferinde şu şekilde geri dönüş aldım " tedarikçi firmadan kaynaklanan sebeplerden dolayı ürünlerinizin gönderimi konusunda sizlere yaşattığımız sorun nedeniyle özür dileriz.

Siparişiniz, tedarikçi firmadan ürünler temin edilir edilmez gecikmeli olarak sitemizde belirttiğiniz adrese gönderilecektir" ürünü sattıktan sonra tedariki Limango'ya ait değil midir yani? Neden 19.12 de teslim edeceklerini belirttiler? Ürünleri ne zaman alacağım?

Bilge 84 Okunma

Cevaplar

  • Bilge 31 Aralık 2013

    telefonda da " tedarikçi firmadan kaynaklanan sebeplerden dolayı ürünlerinizin gönderimi konusunda sizlere yaşattığımız sorun nedeniyle özür dileriz. " dendi. bu benim mağduriyetimi çözmüyor. malı satarken 19.12 de temin edilecek diye neden taahhüt veriliyor ?? ürünü sattıktan sonra "elçiye zeval olmaz" tavrı takınan bir servis hizmeti şirketi ile bir daha da işim olmaz. bunu tüm çevreme de bu şekilde ileteceğim. satış sonrası hizmette sınıfta kaldın limango !!!

  • Limango.com.tr Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön