Limango.com.tr Siparişim 1 Ayı Geçmesine Rağmen Hala Tedarik Aşamasında!

Bilge E. |

11.12.2013 tarihinde Limango.com.tr dan Mothercare marka çocuk ürünleri aldım. İlk aldığımda 19.12 de teslimatı yapılacağı belirtilmişti. Ancak bugün ayın 27 si olmasına rağmen İnternet sitesinde hala tedarik aşamasında yazmaktadır. şirkete 3 kere şikayet maili attım ve her seferinde şu şekilde geri dönüş aldım " tedarikçi firmadan kaynaklanan sebeplerden dolayı ürünlerinizin gönderimi konusunda sizlere yaşattığımız sorun nedeniyle özür dileriz.

Siparişiniz, tedarikçi firmadan ürünler temin edilir edilmez gecikmeli olarak sitemizde belirttiğiniz adrese gönderilecektir" ürünü sattıktan sonra tedariki Limango'ya ait değil midir yani? Neden 19.12 de teslim edeceklerini belirttiler? Ürünleri ne zaman alacağım?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilge E.
  31 Aralık
  11:47

  telefonda da " tedarikçi firmadan kaynaklanan sebeplerden dolayı ürünlerinizin gönderimi konusunda sizlere yaşattığımız sorun nedeniyle özür dileriz. " dendi. bu benim mağduriyetimi çözmüyor. malı satarken 19.12 de temin edilecek diye neden taahhüt veriliyor ?? ürünü sattıktan sonra "elçiye zeval olmaz" tavrı takınan bir servis hizmeti şirketi ile bir daha da işim olmaz. bunu tüm çevreme de bu şekilde ileteceğim. satış sonrası hizmette sınıfta kaldın limango !!!

 • 31 Aralık
  11:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu