24 Nisan 2013

Limango.com.tr Sipariş Bir Haftadır Gelmedi!

İlgili siteden siparişimi 14 Nisanda verdim. İçeriği ise giyim ve ayakkabıydı. Bir haftadır bekliyorum. İki üç gündür ulaşmaya çalışıyorum tatiller dolayısıyla ulaşamıyorum. Mail attım cvp gelmedi. Asıl sorun şu aslında; bir hafta süresi var siparişin elinize ulaşmasının diyorsunuz ki bu da yanlış nerelerden geliyor ki sanki bir hafta süre veriyorlar.

İkincisi ise bir hafta geçtikten sonra bu ürün elimizde yok deniyor bunun açıklamasını nasıl yapacaklar merak ediyorum. Ben kampanya bitmeden iki gün önce bu ürünün siparişini vermişim. Bir hafta aradan geçiyor ve bana ürün yok deniyor. Bir de siparişimi verdikten iki gün sonra ise M***' da aynı ürünün aynı renklerinin daha ucuza satıldığı gördüm.

Sinem 41 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 24 Nisan 2013

    Evet bu sabah Limango'dan bir hanımefendi beni aradı aynı durumu tekrar ona da anlattım. Bana, ben bu konuyu sorup geri döneceğim size daha sağlıklı olması için dedi. Size mail attım, buraya yazdım ve bir de telefonla anlattım ama hala bir çözüm yok. Ödemeyi anında alıyorsunuz ama hizmet geciktikçe gecikiyor. Bu nasıl müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal kimlik?

  • Limango.com.tr Temsilcisi24 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön