Limango.com.tr Sipariş 20 Gündür Tedarik Aşamasında!

Ali B. |

3.10.2013'te 3444182 Nolu siparişimi vermiştim. 10.10.2013 'te sevkıyatı başlayacağı yazıyordu. Bugün 22.10.13 ve halen sisteminizde tedarik aşamasında görünüyor. Bu durumla ilgili defalarca e-mail attım ancak cevap vermediniz. Acilen aydınlatılmak istiyorum. Siteden ilk defa sipariş verdim ancak hayal kırıklığı yaşamaktayım.

Sanırım son siparişim olacak. Diyelim ki ürün gelmeyecek o zaman para iadesi nasıl yapacaksınız? Daha e-maillerime cevap bile yazmazken. Kredi kartımızdan tahsilat yaptınız, sipariş vereli 20 gün oldu, halen tedarik aşamasında görünüyor. Eğer ulaşmayacak sa lütfen iade işlemi yapınız. Mağduriyetim giderilmezse tüm yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  25 Ekim
  19:56

  firma ürünü göndermedi ama şikayet edince hemen parayı geri gönderdiler bu da bir başarı ama saolsun bu site sayesinde

 • 23 Ekim
  15:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu