17 Aralık 2013

Limango.com.tr Sekiz Aydır Paramı İade Etmiyor!

Tam 8 aydır Limango tarafından 80tl'lik iade yapılmamıştır. Sürekli olarak mail gönderiyorum. arıyorum aradığımda biz sizi bu numaradan geri arayacağız deyip aramıyorlar. Maillerime de iade yapılmıştır banka onayı da şu şekildedir diye cevap veriyorlar. Banka kesinlikle bir iade olmadığını söylüyor.

Mağdur olan benim tabi ki. Bir daha asla Limango dan alışveriş yapmam.

Gülden 85 Okunma

Cevaplar

  • Gülden 18 Aralık 2013

    konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir diyor. kimse bana bir bilgi vermedi ne telefon ne mail .ne bilgisi!!!!!

  • Limango.com.tr Temsilcisi17 Aralık 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön