31 Ağustos 2013

Limango.com.tr Sayesinde Yazlık Terlikleri Kışın Giyeceğiz!

3327883 - 15.07.2013 tarihinde Limango.com.tr'den satın aldığım ve 22.07.2013 tarihinde kargolanacak olan Bircenstock terliklerim 31.07.2013 tarihinde olmamıza rağmen hala tedarik aşamasında diyorlar. Tedarik tarihinizi iletin dedim ona bile yanıt vermediler.

Ben ürünü satın aldıktan sonra 3 kez Bircenstock satışı yaptılar. Ellerinde ürün olmayan malın satışını nasıl 3 kez yapabiliyorlar! Yazlık olan terliği kışın mı giyeceğiz?

Meryem 120 Okunma

Cevaplar

  • Meryem 09 Eylül 2013

    çözüm için aranılmadım bile!çevremdeki herkesi uyaracağım bir daha limango mu yok artık!!!

  • Meryem 09 Eylül 2013

    Şikayetimin çözümü için aramadılar bile!!! neyine puan veriyuim bu firmanın!

  • Limango.com.tr Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön