28 Mart 2013

Limango.com.tr Pişmanlıktır!

Limangodan alışveriş yapmak pişmanlıktır! 18. 03. 2013'te ayakkabı siparişi verdim. Kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içerisinde göndereceklerdi sözde! 28. 03. 2013 oldu hala ayakkabım ortada yok.

4 gün depoda beklettiler hala bekliyor! Madem elinizde yok tedarik edemiyorsunuz ne demeye kampanya yapıyorsunuz? Paramı geri istiyorum sizi de yapacağınız işi de istemiyorum. Defalarca mail atmama rağmen hiç bir yetkili geri dönüşte yapmadı.

Buse 139 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi28 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön