16 Nisan 2013

Limango.com.tr Paramı İade Etmiyor!

2871715 sipariş nolu ürünü iptal ettim tedarik edemediler.Üstene üstük bide paramı iade etmiyorlar.Günlerdir keyiflerini bekliyorum.29.03.2013 tarihinde iptal ettim ve şu mesajı attılar. "İptalini gerçekleştirdiğimiz ürün/ürünlerle ilgili 41,97 TL 10 iş günü içinde kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

İade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır."Şuan 18. gün oldu. Fakat hiçbir bilgilendirme yapmadılar defalarca aradım mail attım tamam iki güne hesabınıza yatar deyip geçiştirmeye çalışıyorlar. Bir kaç gün içinde param yatırılmadığı takdirde firma hakkında yasal işlemleri başlatacağım. Daha öncede bir deri mont iadesi yapmıştım. 2 ay hergün uğraşmıştım.

Kadir 77 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön