04 Şubat 2015

Limango.com.tr Para İadesi Yapılmadı.

Eylül 2014 ayında Limango'dan iki adet ayakkabı siparişi verdim ardan on gün geçti ayakkabının birinin tedarik edilemediğini söylediler diğer ayakkabı geldi ancak yanlış numara göndermişler, bende iade ettim ve tutarın hesabıma yatırıldığına dair mail ve mesaj geldi ancak olay sonrasında başlıyor.

Biri ayakkabının tutarı 39.90 olmak üzere diğerini hiç öyle bir alışveriş yapmadığım tutar olan 77.95 lira her ikisi de 5 takside bölünmüş ve benden 4 aydır kesiliyormuş, hem de ilk aldığımda dahi takside böldürmeme me rağmen, bu yanlış düzeltilmezse konuyu yasal yollarla çözüme kavuşturmaya niyetliyim, kimse saf değil,almadığı ürünlerin parasını 4 aydır ödesin.

Dudunaz 600 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi05 Şubat 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön