Limango.com.tr Para İadesi Yapılmadı.

Dudunaz U. |

Eylül 2014 ayında Limango'dan iki adet ayakkabı siparişi verdim ardan on gün geçti ayakkabının birinin tedarik edilemediğini söylediler diğer ayakkabı geldi ancak yanlış numara göndermişler, bende iade ettim ve tutarın hesabıma yatırıldığına dair mail ve mesaj geldi ancak olay sonrasında başlıyor.

Biri ayakkabının tutarı 39.90 olmak üzere diğerini hiç öyle bir alışveriş yapmadığım tutar olan 77.95 lira her ikisi de 5 takside bölünmüş ve benden 4 aydır kesiliyormuş, hem de ilk aldığımda dahi takside böldürmeme me rağmen, bu yanlış düzeltilmezse konuyu yasal yollarla çözüme kavuşturmaya niyetliyim, kimse saf değil,almadığı ürünlerin parasını 4 aydır ödesin.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  09:50

  Merhaba,

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu