16 Eylül 2013

Limango.com.tr Para Alındı Ürün Ortada Yok!

Limango. com. tr üzerinden satın aldığım GS Store urünleri ayın 06. 09. 2013 dan bu yana teslim edilmedi. İlgisizlik hat safhada. İletişim kısmına derdinizi anlatıyorsunuz arayan soran maile dönen yok. Limango.com gibi bir firmada böyle yaparsa!

Sorsanız en büyük e-ticaret şirketi. Şimdi bunu okuyunca yoğunluktan dolayı dönemedik kusura bakmayın gibi bir laf edecekler. Gereken mercilere de pazartesi günü bildirimimi yapacağım.

Murat 84 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Eylül 2013

    2 defa mail attım bu [email protected] ye fakat önüş olmadı malesef yaptığınız iş, yazdığınız bu birkaç cümle kadar bile güzel değil.

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön