Limango.com.tr Orijinal Olmayan Ürün Gönderildi!

Hizir G. |

Limango.com.tr'den alışveriş yaptım fakat orijinal olmayan parfüm gönderdiler. 45 gündür telefon trafiğinde hep ben aradım sorunumu giderin diye. Fakat bırakın sorun gidermeyi biz sizi arayacağız biz sizi arayacağız muhabbeti yapıldı. Faturam elimde ben para verdim ama yinede tüketici mahkemesine başvurma hakkımı kullanacağım haklıdan yana çıkar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hizir G.
  10 Mart
  14:11

  Limango dan gelmiş olan parfümü incelettim ve sahte olduğunu doğrulattım. yalnız mahkeme ve avukat masrafları çok fazla. limangoda bunu biliyor ve onun için insanlara sahte ürün gönderiyor.

 • Hizir G.
  06 Ağustos
  18:51

  İnanmayın bunlar sikayeti okuyanların gözünü boyamak için rutin cevaplar. kendileri bana direk mahkemeye gidin biz halletmiyoruz. dediler. alışveriş yapan arkadaşlara dikkatlı olmalarını rica ediyorum.

 • 06 Ağustos
  17:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu