03 Nisan 2013

Limango.com.tr Müşteriyi Saf Yerine Koyuyor!

Limango'dan ilk kez alışveriş yaptım. Bugün itibariyle elime geçti. 36 numara olarak sipariş ettiğim topuklu ayakkabıların ayağıma büyük olduğunu fark ettiğimde tekinin 37 numara gönderildiğini anladım. Karşılaştırdığımda da biri diğerinden büyük. Normalde bu anlayışla karşılanabilecek bir durum olabilir.

Sonuçta firma binlerce insana kargo yolluyor. Fakat 37 numara olarak gönderilen ayakkabının tabanındaki 37 sayısı kazınmaya çalışılmış ve üzerine kalemle 36 yazılmış bu bariz belli. Ve her iki ayakkabının da numara kısımları etiketlerle örtülmüş. Burada da müşteri saf yerine konulmaya çalışılmış! Maalesef bu da benim ilk ve son alışverişim oldu.

Elif 103 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi03 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön