16 Nisan 2013

Limango.com.tr Markasına Güvenerek Aldığım Ayakkabı İlk Haftasında Dikişi Attı!

10.03.2013 tarihinde 2850020 sipariş numarasıyla limango.com.tr' den satın aldığım Camel Active marka ayakkabının sol tekinde daha ilk haftasında dikiş atması meydana geldi. Ürünü değişim ya da onarım olması için geri gönderdim. Fakat 15.04.2013 tarihinde ürün hiçbir işlem görmeden geri gönderildi.

Ürünle birlikte gelen kağıttaki açıklama; limango.com.tr' nin bundan birçok kez sattığı, ilk defa böyle bir şeyle karşılaştıkları ve iadesinin alınamayacağı. Limango direkt kullanıcıyı kötü niyetli gösterip daha bir haftalık ürünün ayıplı olduğunu kabul etmiyor. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Taha 87 Okunma

Cevaplar

  • Taha22 Nisan 2013

    Limango'yla aynı gün görüştüm ve bana tedarikçiyle iletişime geçip tekrar geri dönüş sağlayacaklarını belirttiler. Üzerinden 6 gün daha geçmesine rağmen ne ben arayınca cevap alabiliyorum ne de onlar dönüş yapıyor.

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön