03 Haziran 2013

Limango.com.tr Lekeli Ürün!

2 ay oldu belki aldığım ama tişörtü sadece 2 kere giyebildim. Onunda sebebi evde aldım okulda giyerim diye okula geldim ama ilk giyişimden sonra tişörtün sırtının değişik bir şekilde renginin farklı olduğunu gördüm.

Yıkattım geçmedi. Arkadaşıma yıkattırdım yine geçmedi. Kendi yapabileceğim bir leke değil bu.Ürünün iade edilmesi gibi bi durumun söz konusu olmadığının farkındayım sadece neden böyle ürünün gönderildiğini anlamadım.

Hanife 102 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön