08 Şubat 2014

Limango.com.tr Kusurlu Ürünün İadesi Yapılmıyor!

Limangodan aldığım ELLE marka çizmenin fermuarı bozuk çıktı (aşağıdan yukarı doğru açılıp rezil etti beni sokaklarda ilk gün) Basit bir konu olduğundan geri göndermeyip ELLE'e verdim tamir için. 25 günde dönebildi onlar da. Haklı bulunmuşum ve değişim kabul etmişler. Bu süreçte çizmeden soğuyup ELLE'e de gıcık olduğumdan iade istediğimi ilettim. Limango faturası olduğu için değişim olmazdı zaten.

Limango'ya yönlendirildim, ELLE de olan çizmeyi geri alıp onlara göndermemi söylediler (kendileri tekrar ELLE'e gönderecek yalnız) Çizmeyi ELLE den alıp 20 Ocak da Limango'ya gönderdim ve hala iadem yapılmadı. Soruyorum firma inceliyor, değişim vb diyorlar hala. Firma daha ne inceleyecek ve ayrıca iade istiyorum.

Gülşah 279 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön