Limango.com.tr Kampanya Mesajı Geliyor, Ürünü Alıyorum, Tedarik Edemiyorlar.

Kerim C. |

Limango.com firmasından kampanya maili geldi, Ürünü beğendim. bedelini ödedim. Bugün gelen mailde ürün tedarik edilemediği söylendi, ücretini iade ediyoruz dediler. Bu olay hiç hoş olmadı. tedarik edemeyeceğiniz ürünün mailini neden çekiyorsunuz, gerçekten ihtiyacım olan bir üründü. Bu şekilde de olmamalıydı.

Ben size soruyorum şimdi, sayın yetkili, siz olsanız bu alışverişte ne yapardınız. Ben sizin çok ciddi bir firma olarak tanıyorum. bu olayın telafisi en azından olmalıydı. Bu alışveriş sonucu çok ciddiyetsiz bir sisteminizin olduğu imajını vermektedir. Yani insanlar sitenize girecek, stokta olan ürünü beğenecek, bedelini ödeyecek, belli bir süre bekleyecek, ve maalesef ürün yok. Çok üzgünüm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit Reklam-SMS-Mail Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  16:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu