Limango.com.tr Kalitesi Yerle Bir Oldu!

Zekeriya İ. |

04.10.2012 tarihinde Limango.com.tr'den Sony Ericsson Xperia Arc S marka ve model telefon
aldım. Almadan bu telefonlarda ekran köşelerinin çatlağa bağlı kırık meydana geldiği ve bu sorunun kronik bir sorun olduğuna dair şikayetler okudum. Ancak telefonu beğenmem sebebiyle böyle bir sorun olursa da Limango'nun müşterinin arkasında duracağını düşündüm.

Daha sonra söylenildiği gibi cihazda çatlaklar ve kırıklar meydana geldi. 01.07.2013 tarihinde Limango ile iletişime geçtim ve cihazı garanti sağlayıcısı İntel iletişim'e gönderdim. Gelen cevapta köşelerin çatlak olduğu ve cihazın garanti dışı olduğu belirtilerek talebim reddedildi. Limango kalitesi yerle bir oldu. Limango mağduruyum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Garanti İşlemleri Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zekeriya İ.
  02 Mayıs
  14:09

  limangodan iğne almam artık.

 • Zekeriya İ.
  22 Temmuz
  13:22

  Hayatta Elektronik ürün almam. Bana söyledikleri, \"Tüketici hakem heyetine dava açın, davayı kazanın ve bize bildirin. Biz firmaya gerekli yaptırımda bulunacağız\". Oysa ben davayı kazandıktan sonra o firmaya yaptırım uygulasanız ne, uygulamasanız ne.. Ayrıca ben kendi hakkımı dava yoluyla ve ZORLA (cebri icra) aldıktan sonra, ortada müşteri memnuniyetinden bahsedilemez.

 • 19 Temmuz
  17:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu