18 Nisan 2013

Limango.com.tr İş Akışını Bahane Edip Hediye Çekini Kullandırmıyorlar!

Alışveriş yaptım ve 50 TL İndirim çeki kullandım. Gelen Ayakkabı çok büyük geldi ve iade etmek yada bir numarasıyla değiştirmek istedim. Ödemesinin de bir bölümünü Hediye Çeki ile yapmıştım. Bana tüm dönüşler Hediye çekinin bir daha kullanamadığım hediye çekimin 50 TL'nin Hibe olduğu ile ilgili.

Birde çağrı merkezi o kadar kaba kii..İş akışıymış başka dedikleri bir şey yok. Ben geri iade ettiğim bir fayda sağlamadığım hediye çekimi ne münasebet hesabıma geri yükletemem. Bu ne biçim iş akışı bu nasıl bir firma anlayışı. Ve ben bu şirketle Bizzat Kurumsal İş ortağı Olan sürekli görüştüğüm Business bir iş birliği içindeyim. Şaşkınlık ve sinir bu yaşatılan!

Ceren 52 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi18 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön